AKCEPTUJEMY BONY WAKACYJNE

Kalendarzowe lato w prawdzie jeszcze trwa, ale widok za oknem i wskaźnik temperatury przypomina o nieuchronnie zbliżającej się jesieni. Niezależnie jednak od pory roku Absolwent jest otwarty dla gości, zwłaszcza dla aktywnych gości.

Klimat zbliżony do alpejskiego , położenie ponad 800 m n.p.m. i rześkie, wrześniowe poranki w Zieleńcu to świetne warunki treningowe dla Reprezentacji Polski Juniorek w Kolarstwie Szosowym. Kilka dni temu kolarki odbyły badania w Instytucie Spory w Warszawie. Młode zawodniczki pod okiem trenera kadry narodowej, pana Marcina Adamów przygotowują się u nas do Mistrzostw Świata w Kolarstwie Szosowym, które odbędą się w terminie 20-27 września w Richmond(USA).

W skład reprezentacji na zbliżające się mistrzostwa:

Juniorki:

  1. Marta Lach - UKS Sokół Kęty - start wspólny
  2. Daria Pikulik(świeżo upieczona mistrzyni świata w wyścigu punktowym Astana, Kazaschstan 2015) - BCM Nowatex Ziemia Darłowska – ind. na czas, start wspólny
  3. Wiktoria Pikulik - BCM Nowatex Ziemia Darłowska – start wspólny
  4. Agnieszka Skalniak - Pacific Fitness Cycling Team - ind. na czas., start wspólny

Cieszymy się, że to własnie u nas rozwijacie swój talent, śledzimy wasze występy i trzymamy za Was mocno kciuki na zbliżającyh się Mistrzostwach Świata w Richmond.

 Badania w Instytucie Sportu w Warszawie
  • badania_w_instytucie_sportu_w_warszawie_01
  • badania_w_instytucie_sportu_w_warszawie_02
  • badania_w_instytucie_sportu_w_warszawie_03