AKCEPTUJEMY BONY WAKACYJNE

Zapraszamy w Zieleńcu do Ośrodka o nazwie Absolwent oddanym do użytku w 2012 r.

 

 

 


ABSOLWENT to miejsce o wyjątkowej atmosferze. Cieszymy się uznaniem jako baza rekreacyjno-noclegowa dzięki świetnej lokalizacji , blisko stoków i wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych i rowerowych w samym sercu Gór Orlickich. Z okien naszego Ośrodka rozpościera się widok na ośnieżone stoki, szusujących narciarzy.
Zieleniec posiada specyficzny mikroklimat porównywalny do alpejskiego, który stymuluje układ krążenia.

Ze względu na wysokość około 1000 m n.p.m można podziwiać niesamowite widoki o każdej porze roku . Można zobaczyć Góry Stołowe, Masyw Śnieżnika, Góry Sowie oraz Karkonosze z ich najwyższym szczytem Śnieżką.
Naszą ofertę opieramy na atutach rodzinnejj atmosfery. Jednocześnie chętnie podejmujemy się realizacji spotkań firmowych, biznesowych, rodzinnych.

 

 

 

 

 

 

Ośrodek oferuje 33 pokoje 1,2,3 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne hotelowe łóżka, telewizor LED,  WIFI,  łazienkę z prysznicem i suszarka do włosów.
Dla wszystkich gości jest przygotowany bezpieczny parking. 
Dla bezpieczeństwa i wygody posiadamy przechowalnię sprzętu narciarskiego i rowerów, suszarnię odzieży sportowej oraz wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Po całym dniu można zażyć relaksu w saunie.
Ośrodek przyjazny rodzinom, dzieci mogą spędzić czas w pokoju zabaw, na grze w tenisa stołowego . W okresie ferii i świąt funkcjonuje mini przedszkole.

We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.